ĢSA pasākumi

 

Ģimeņu skolu apvienība regulāri organizē dažādus pasākumus, kuros iesaistās gan vecāki, gan bērni.

2021.gadā no 1.- 4. jūlijam Ģimeņu skolu apvienība mājmācības ģimenes izbaudīja iespēju beidzot satikties klātienē mājmācības ģimeņu nometnē.
Bija tik brīnišķīgi beidzot atkalredzētie, iepazīties no jauna, izspēlēties, izdarboties, izskraidīties un kopīgi priecāties par mājmācības ģimeņu un bērnu brīnišķīgajām īpašībām - gudrību, gādību, aktivitāti, radošumu, iniciatīvu, talantiem un daudz daudz citām. Nometnes aktivitātes vadīja ne tikai paši vecāki, bet arī bērni un jaunieši. Katram no mums ir kaut kas savs, ko varam dot citiem un kopīgi dāvināt mums visiem neaizmirstamu vasaras piedzīvojumu. Kopā mēs iepirkāmies bērnu veidotā kafejnīcā, gatavojām saldējumu un vafeles, batikojām, sportojām, spēlējām teātri un rādījām savus talantus (uz īstas skatuves un ar īstu publiku), gājām rotaļās, braucām ar kuģi, zīmējām ar ogli, mālojām, sacentāmies ģimeņu viktorīnā, supojām, makšķerējām (un noķērām zivis:), peldējāmies, spēlējām volejbolu un vēl un vēl... Un, protams, draudzējāmies un runājām daudz, daudz... Pat neticās, kā mēs tik daudz paspējām, bet uz vietas bija tieši tik, cik vajag!
Šovasar jau rūgst vairāki citi aktīvās atpūtas kopīgi pasākumi. Pievienojies mūsu pulciņam kļūstot par biedru: www.gimenuskoluapvieniba.lv
Uzzināt vairāk>>

...

Darba dienās plkst.11:00 satiekamies grāmatu lasīšanas rītos (e-vidē).

Uzzināt vairāk>>

... 

2021.gadā 1.oktobrī aicinam mazās un lielās darbīgās rociņas pievienoties piektdienas mazo pavāru meistarklasei, kuru vadīs 5. klases skolniece Estere. Gatavosim "Sivēna kokosriekstu lodītes".
Tām vajadzēs:
100 g sviesta (lūdzu 15 min. pirms gatavošanas izņemt no ledusskapja)
90 g miltu
50 g kokosriekstu skaidiņas
75 g pūdercukura
2 ēdamkarotes kakao pulvera
1 ēdamkarote ūdens
Rīki:
1 bļodu, 1 ēdamkaroti, lielu šķīvi. 

Uzzināt vairāk>>

....

 Ģimeņu skolu apvienība piedāvā apmeklēt arī lekcijas un seminārus.

04.02.2021. plkst. 18:30 notika atraktīvās pedagoges, lektores un mammas Initas Gailītes  lekcija "Bērna veselīga gatavība skolai".

Lekcija notika e-vidē.

Sekojiet jaunumiem mūsu mājaslapā un Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzzināt vairāk>>