Grāmatu lasīšana


No rītdienas līdz ceturtdienai (29.03. - 01.04.2021.) katru rītu plkst.11:00 Estere Linde aicina klausīties Edgara Valtera "Poķu grāmatu"
 
No 18.03.- 22.03.2021. darba dienu rītos plkst.11:00 Alma (2.klase) lasīs vienu no savām mīļākajām grāmatām Santas Remeres "Mūsējās" - pasakas par izcilām latviešu sievietēm (pašizvēlētu izlasi no grāmatas). Grāmata ir latviešu versija "Vakara pasaciņām dumpīgām meitenēm", kas arī kādu laiku tika lasītas un pārlasītas atkal un atkal. "Mūsējās" stāsta gan par lieliem sapņiem un uzdrīkstēšanos, gan Latvijas vēsturi, kariem un izsūtījumiem, apņēmību un neatlaidību.  
 
 
 
 
 
_____________________________________________________________
Jaunajā nedēļā (no 01.03.2021. plkst. 11:00) aizraujošais un ļoti izglītojošais Eiropas ceļojums kopā ar J. Zvirgzdiņa grāmatu varoņiem Tobiasu un Tamu, un mājmācības mammu Dārtu Rundeli, turpinās. Kopā mēs iepazīstam Eiropas bibliotēkas, rakstniekus un bērnu grāmatu varoņus, vēsturi, ģeogrāfiju, kultūru un vēl un vēl... Vēl dosimies uz Zviedriju, Dāniju, Vāciju, Poliju un Lietuvu. Mazie klausītāji piekrita ceļojuma beigās katrs sagatavot nelielu prezentāciju par kādu no valstīm: zīmējumu, plakātu, eseju vai stāstījumu. Visi, kas vēl nav uzsākuši ceļojumu, droši var pieslēgties arī ceļojuma vidū.
________________________________________________________________

22.02.-26.02.2021. kopīgi svinēsim latviešu rakstnieka, Latvijas Literatūras Gada Balvas šī gada ieguvēju par mūža ieguldījumu bērnu literatūrā, Jura Zvirgdiņa 80 gadu jubileju, kopīgi ar Dārtu Rundeli lasot 2 viņa grāmatas. No 22. februārī 11:00 sākam ar “Eņģelīša ceļojums”. Nākamos rītus tajā pašā vietā un laikā turpināsim, dodoties ceļojumā uz Eiropas bibliotēkām un satiekoties ar Loti, trollīti Muminu, Čeburešku un citiem bērnu literatūras pasaulē labi zināmiem tēliem.
Šī grāmata būs aizraujoša arī lielākiem bērniem. Sagatavo atlantu un pievienojies!
 

_________________________________________________________________
 
Darba dienu rītos no 16.02.-19.02.2021. plkst.11:00 vērsim jaunu grāmatu vaļā. Ziņa no 10-gadīgās daiļlasītājas Regīnas:

"Es esmu tik priecīga un satraukta, ka varu lasīt. Esmu izvēlējos lasīt grāmatu "Dželsomīno melu zemē" autors ir: Džanni Rodāri.

________________________________________________________________

02.02.-15.02.2021.
Mājmācības mamma Amanda aicinu mazākus un lielākus uz dikti jaukas grāmatiņas lasīšanu par Mīlulītes ikdienu un sīkajiem darbiņiem. Stāstījumā ir daudz vecvārdu, tāpēc Amanda labprāt iedotu katru reizi mājasdarbu, lai uzzinātu, kā tās pašas lietas sauc mūsdienās un varbūt pat var uzzīmēt, kas tas ir.
Grāmatiņa pabieza.
 
 
 
 __________________________________________